Wilmot Union High School honor roll ~ 3.25 to 3.59 term 2: Kaitlyn M. Ericson, John McRae, Sarah A. Zerr, Michael J. Lindeman, Mellissa L. Moe, Abbey N. Severt, Collin J. Barry, Amie J. Burba, Michael A. Walker, Lydia P. Washington, Anthony J. Ruggiero, Abbigail M. Jenkins, Christopher E. Krause, Bethany C. Zenon, Zachary J. Faber, George Linc L. Bennett IV, Jared D. Gendron, Steven M. Porteous, Mitchel Q. Deady, Nicole M. Mellen, Mackenzie A. Bailey, Josiah T. Coose;

Noah G. Wehler, Kelsie H. Herzog, Tyler E. Huston, Michael J. Rutkowski, Olivia F. Klahs, Amanda N. Sampedro, Alexander J. Siggeman, Steven N. Heelein, Kyle K. Hettermann, Brooke N. Miller, Mitchell E. Radloff, Kathrin P. Savage, Ashleigh A. Wilber, Sadie McClure, Ashley L. Bergeron, Jade Deschamps, Kasey M. Bouma, Aeryn N. Burgess, Anna E. Kube, Aimee L. Orndorf, Michael R. Stevenson, Kiana R. Cuevas, Nathaniel Hanner, Raven McDermott, Erika J. Ekornaas, Torrey S. Osman, Jasmine M. Pedzimaz, Cora E. Rogalski, Justin E. Walker, Danielle E. Torgerson.

Kylie A. Arena, Michael S. Bezotte, Katlin A. Dvorscek, Eduardo Flores, Samantha C. Houghton, Christian Rothmann, Robert Brenner, Chad E. Oehme, Nicholas C. Rainey, Alyssa M. Comaroto, Caitlyn C. Crowder, Quianna Young, Carter R. Dybing, Nicholas R. Yunker, Isabelle Sosa, Alyssa A. Raupp, Grace S. Cannon, Ashley M. Dabbs, Taylor Kontaxis, Saraya Y. Harris, Amanda T. Hutchings, Connor Sherlock, Amber L. Brey, Haleigh N. Kauffman, Bradley C. Siggeman, Shane G. Raiman Samantha A. Schloegl, Kyle J. Nixon, Michael C. Pachol, Alexandra Baum, Jacob D. Bialachowski, Zachary A. Blasé, Shelby J. McDuffie, Samantha J. Ogelvie, Khol W. Rohrman, Paige L. Buchanan, Constance M. Carlson, Katiana V. Rachev, Shelby L. Sanderson, Holden K. Straub, Chanse Chentnik, Ashley T. Hampton, Grace A. Barrett, Teresa F. Haston, Joshua S. Christensen, Anica R. Henderson, Jessica J. LeMay, Jacob B. Millichamp, Maria L. Salazar, Claudia L. Baker;

Sean T. Collins, Kelsey M. Hruska, Scott Woodward, Benjamin Ludowise, Samantha A. Massimo, Lauren E. Orszula, Justin A. Schweitzer, Matthew W. Strother, Tyler J. Vershowske, Tracy L Formaro, Ashley R. Handley, Kurt V. Wagner III, Dominick B. Knox, Trevor A. Kosar, Shauna L. Lass, Riley E. Meisinger, Kori Schueneman, Hayley E. Thomas, Samuel S. Thurow, Danielle Hahnfeldt, Bradley R. Jackson, Harlan D. Ellsworth, Lillian M. Foley, David S. Kogut, Christina S. Ravenscraft, Savannah M. Riversl

Julia A. Girtz, Tyler S. Kuen Morgan H. Crawford, Devan D. Ott, Jessica L. Rainey, Matthew R. Svejnoha, Bonnie Bush, Sylvia Kerr, Kelsey T. Larson, Robert M. Opelt, Luke A. Rogness, Matthew R. Bonogofsky, Lindsey M. Gaylor, Hannah N. Grossi, Bennett M. Kothe, Andrew C. Lemar, Jamie A. Martinez, Brandon L. Rieben, Jasmine M. Cashin, John L. Cashin, Joshua A. Lechletner, Matthew K. Fadiejewski, Aimee N. Jellings, Samantha P. Kirk.

 

HIGH HONOR ROLL ~ 3.6 AND ABOVE TERM 2: Elizabeth D. Hinz, Rebecca J. Boyle, Cheyenne N. Moffatt, Ethan T. Dowell, Mikaela M. Coose, Monica R. Dale, Christopher C. Lindstrand, Sarah J. Vozel, Kallen M. Crowe, Alyssa M. Schaller, Emmet Katzer, Lauren E. Yunker, Jadyn E. Berg, Jenna M. Damon, Victoria L. Jaeger, Nicholas D. VanKampen, Erin M. Idler, Connor K. Nopenz, Katie M. O’Brien, Abbey N. Chappell, Corey L. Crowder, Andre’ R. Cuevas, Ethan M. Scott, Anya E. Wank, Rebecca J. Fluger, Andrew R. Heckel, Paul S. Swartz, Dylan M. Walseth, Madeline C. Klawitter, Elizabeth C. Ozog, Carl H. Simmons;

Gwendoly E. Threadgill, Brendan K. Buhler, Daniel G. Dennis, Koree T. O’Day, Jarad D. Meyer, Angela M. Schumacher, Rae Anna L. Slager, Sarah E. Strasser, Cecily R. Fico, James C. Higgins, Jenna L. Venem, Kayleen A. Knoll, Ellie B. Tuner, Tyler J. Hickey, Antoni H. Porwit, Nicole L. Stevens, Teya G. Gaines, Carlie A. Banchi, Trey S. Turner, Thomas J. VonAste;

Stephanie N. Sanderson, Truman J. Slocum, Alyssa Gregory, Jeremiah S. Niemietz, Tyler S. Pokorny, Sonja M. Trocke, Justine A. Schwarz, Hannah M. Kildahl, Stephen V. Squires III, Joseph Burba, Marnie L. Destree, Matthew S. Dowell, Lauren E. McCluskey, Conner P. Doherty, Ashley T. Heelein, Danielle R. Klotz, Benjamin Rovik, Lyndsey J. Clayton, Kari L. Clements, Corrinn C. Favaro, Timothy J. Fosler, Michael J. McDermott, Drake W. Kehoe, Paul M. Hoskins, Sawyer D. Wightman, Brett W. Muzzy, Alicia K. Dale, Abby N. Diedrich, Landen T. Pelky, Ethan J. Dybing, Tyler W. Schatzka, Jami L. Steffen, Samantha M. Klugiewicz, Hannah L. Krasel, Tara L. Steffen, Margaret G. Beth;

Kiersten Ekornaas, Sophia L. Ellsworth, James T. Graham, Evan Orre, Faith D. Graf, Taylor L. Tenhagen, Jenifer L. Ostergaard, Zachary J. Zenner, Kelsey C. Welzen, Jessica-Amanda M. Tobias, Daisy Ambriz, Kelly R. Senter, Elena K Schleusner, Elliott M. Crifasi, Michael N. Trocke, Garrett M. Bogucki, Kirsten T. Clayton, Victoria Dargan;

Emily J. Walter, Trevor J. Osman, Nicole P. Sasser, Cydney R. Swanson, Alan R. Nogier, Noah P. Strasser, Ashley M. Alter, Adrienne C. Elmore, Kristin Jaeger, Josey Muske, Timothy K. O’Dowd, Shanna M. Smith, Taylor S. Strickland, Vincent R. Blom, Brandon G. Kempf, Nicholas J. Leptich, Jenna C. Ring, Kelley A. Dahlen, Justine M. Schattner, Brandon M. Anderson, Ryan A. Neal, Dylan H. Fraley, Katelyn M. Clark, Kailey V. McCormack, Haley L. Paasch, Heaven Podgorski, Cody Binninger, Alex L. Clark, Arie E. Deeter, Nathaniel E. Hensel, Tehya N. White.

Madeline D. Ostrander, Kiana M. Vazquez, Nicholas J. DeCaro, Khristopher K. Bridges, Alexis Montella, Sarah R Poteracki, Nathan J Pryor, Graham W. Robson, Andrew R. Strother, Mason M. Kuwik, Ashley L. Schwarz, Hannah G. Barron, Jonathan M. Arendt, Brittany R. Moore, Karl M. Ciecko, Kyle M. Faber, Madison M. Hahn, Angela K. Nevoso, Madelyn M. Skalecki, Abbie M. Alter, Elizabeth G. Barman;

Robin J. Finney, Mercedes S. Greinke, Shawna R. Helmuth, Anthony K. Klein, Bryce M. Kothe, Michael C. Mattox, Jacob R. Gildemeister, Jake A. Wix, Nicholas D. Geyer, Gillian F. Johnson, Samantha J. Schroeder, Johny V. Weber, Cameron M. Loveless, Riley R. Potter, Kaitlin T. Skidds, Nathan W. Thiel, Lauren E. Feltner, Matthew M. Finzel II, Kyle R. Beyers, Jorie A. Brenner, Karter M. Crowe, Madeline E. Detlaff, Douglas W. Edmonds, Jon M. Radtke Jr., Evan A. Ketterhagen, Lauren S. Brendel, Anne S. Taylor, Summer Lynne, Cliff Jordan J. Cates, Elizabeth M. Jenner Shannon L. Kessel, Lauren I. Camacho-Running, Marcus H. Lindstrand, Mason Markee, Matthew J. O’Connell, Jessica A. Baker, Morgan A. Sullivan, Faith M. Anderson, Amanda R. Arcoleo, Nicholas M. Faber, Delaney F. Trezise, Nicole A. Bednar, Matthew S. Christensen, Deenah M. Kloth, Brittany L. Moore, Kayin J. Moudy, Brandon J. Schattner, Justin Szczygiel, Jayden M. Jesse, Katie L. Kummerow, Brittany N. Loveless, Lindsey E. Orre, Gwenna R. Yakes, Haylee M. Martin, Adam T. Pacey, James Tryban, Matthew J. Wagemann, Carson C. Borowski, Steven B. Hand, Nicholas M. O’Day, Erica C. Rogness, Tiffany A. O’Dowd, Isabella L. Blackburn, Tyler M. Lesko, Desiree K. Lenick-Pena, Timm D. Clark III Katelyn M. Herreid, Rebecca E. Jankowski ,Nathaniel J. Walter, Stephen C. Mattox, Summer R. Nicpon, Kelsey J. Myers, Thomas I. Elle, Stephen M. Zeczkowski III.

 
 

No comments

Be the first one to leave a comment.

Post a Comment